En İyi Wordpress Adblock Eklentileri
En İyi Wordpress Adblock Eklentileri

En İyi Wordpress Adblock Eklentileri

Reklamlar bazı zamanlar rahatsız edici olabiliyor ancak bir çok web sitesi kazanç gelirlerini reklamlardan elde etmektedirler.  Wordpress web sitenizde adblock kullananların reklamlarınızı görmeden web sitenizden çıkması kazancınıza engel olacaktır. Özellikle blog yayıncılarının tercih etmiş olduğu wordpress yazılımını tercih edenler için en iyi wordpress reklam engelleyici eklentilerini sizler için derledik. Aşağıdaki eklentilerinden birini kullanarak web site kazançlarınızı sekteye uğratmadan yayın yapmaya devam edebilirsiniz.

AdBlock X


AdBlock X diğer anti-adblocker eklentilerine göre daha kapsamlı ve gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz wordpress eklentisidir. Bu eklenti ile web sitenize giren adblock kullanıcılarını uyarı ile karşılaşır ve içeriklerinizden faydalanamazlar. Ayrıca eklentinin en çarpıcı özelliklerinden biri ise  web sitenize giren adblock kullanıcılarının yüzdesini görebilir, kullanıcı analizleri yapabilirsiniz. Yapılan analizleri grafik istatistikleriyle yorumlayabilme olanağınız mevcuttur.

Adblock Notify

Oldukça kullanışlı ve mobil uyumlu olan anti-adblocker eklentisi olan Adblock Notify, web sitenizi reklam engelleyiciler kullanarak ziyaret eden kullanıcılarınızın başının belasıdır. Web site içeriklerinizden faydalanmak isteyen ziyaretçileriniz Adblock Notify uyarısıyla karşılaşır ve reklam engelleyicisini kapatmak zorunda kalır. Yine bu wordpress adblock eklentisi de grafikli istatistiksel verilerle size rapor sunan bir yapıya sahiptir.