ykleniyor
whatsapp

Profesyonel Seri İlan Scripti


Seri ilan sistemleri, elektronik ticaretin devrimi niteliğinde bir yapıya sahiptir. İnternetten yapılan alışverişin hat safhaya ulaştığı günümüzde ilan sistemleri güvenlik açığını büyük oranda gideren bir platform niteliği taşır. Satıcı ve alıcının güvenli bir alışveriş sağlaması açısından seri ilan siteleri yoğun olarak tercih edilir.

 İlan sitelerinde yer alan GET (Güvenli E-ticaret) yöntemi ile alıcı ve satıcı arasında bir güven sağlanmaya çalışılır. Satıcı, ilan sitesine ilgili kategoride ürününü ekleyerek satışa çıkarır. Alıcı ürünün özelliklerini inceledikten sonra sipariş vererek ilan sisteminin havuzuna ödeme yapar. Yapılan bu ödeme ile ilgili satıcı bilgilendirildikten sonra ürünün kargo işlemleri satıcı tarafından başlatılır. Ürün, alıcıya ulaştığında siparişini onaylar ve ilan sistemi havuzdaki parayı satıcıya aktarır. Böylece alıcı ve satıcı arasında güvenli bir e-ticaret sağlanmış olur.

 Web sitemizde yer alan, SEO kriterlerine fazlasıyla uyum sağlayan Responsive Seri İlan Scriptlerine siparişinizi vererek, kendi ilan sitenizi kurabilirsiniz. Kendi ilan sitenizi kurarak komisyon ve reklam geliri elde edebilirsiniz. Binbirsite tarafından oldukça uygun fiyata satışa sunulan tamamen mobil uyumlu Responsive Seri İlan Scriptleri'ne hemen sipariş verebilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!